Kto chce być superbohaterem?

Kto nie chciałby być Iron Manem lub Kapitanem Ameryką – w krainie dziecięcych snów i wyobraźni wszystko jest możliwe. Dzięki firmie Hasbro, która na podstawie komików i filmu firmy Marvel  stworzyła dla dzieci figurki Avengers (https://kiddabadam.com/avengers-3), przygody przeżywane z ulubionymi superbohaterem ożywają.

Avengers to bohaterowie filmu akcji nakręconego na podstawie komiksów o grupie superbohaterów. Mają oni za zadanie uratować świat przed złem przybywającym z innego wymiaru. Dzięki swoim super mocom lub nadzwyczajnym umiejętnościom i olbrzymiej sprawności fizycznej stawiają odpór przeciwnikowi. W serii produkowanej przez Hasbro znajdziemy m.in. Iron Mana, Kapitana Amerykę, Thora, Hulka czy Czarną Wdowę.

Figurki są wykonane z dobrego materiału, kolorowe i wyposażone w ,  charakterystyczny dla danej postaci ekwipunek. Mają 15 cm wysokości, można je stabilnie ustawić a także nadać wymyślne pozy dzięki temu, iż posiadają punkty artykulacji,

Zapakowane są starannie w  kolorowy karton, dzięki czemu stają się atrakcyjnym podarunkiem.

Figurki Avengers sprawią z pewnością miłośnikom ich przygód radość. Dzięki magii wyobraźni dziecko łatwo wcieli się w swoją ulubioną postać i popędzi w świat wielkiej przygody, nieograniczonej czasem i przestrzenią.