Lalki bobasy

Najmłodsze dzieci wymagają znacznie większej uwagi ze strony rodziców. Drobne elementy, które mogą zostać połknięte, wystające krawędzie elementów mebli, czy źle dobrane zabawki to duże zagrożenia dla dzieci na pierwszych etapach rozwoju. Z myślą o nich powstały kreatywne i w pełni bezpieczne zabawki jak lalki bobasy (tutaj).

Lalki wykonane są z takich materiałów, by być miękkie i nie stanowić zagrożenia dla malucha. Są lekkie, dlatego nie wymagają dużego wysiłku od najmłodszych. Zabawa z lalkami bobasami pomaga rozwijać kreatywność dziecka i rozwijać jego wyobraźnię. Wręczając dziecku taką lalkę gwarantujemy mu zabawę, ale także edukację już od najmłodszych lat.

Zabawa lalkami to odpowiedź na to, co dziecko obserwuje na co dzień w domu – to najlepszy przykład jak małe dzieci uczą się przez obserwacje rodziców. Chcąc być tak jak mama i tata małe dzieci chętnie sięgają po zabawkę-lalkę i troskliwie się nią opiekują, tak jak rodzice nimi.

Wydaje się więc, że już pierwsze zabawy lalkami u małych dzieci to małe kroki do nauki odpowiedzialności, wrażliwości i opiekuńczości. Nowoczesne lalki bobasy nawet płaczą ze łzami, a do zestawu dołączone wszelkie potrzebne akcesoria – pieluszki, butelki, wanienki.